Najwyższe osiągnięcia

w roku szkolnym 2019/2020

opiekun: pan Mare Zajączkowski

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny  „NOVA MATH- 2020”:

I miejsce - Fabian Znaniecki  kl. VIb

III miejsce - Aleksandra Kopycińska kl. VIIb

VII miejsce - Adam Kukielski kl. VIIa  

                                                                                                     opiekun pan Marek Smużyński 

 

Turniej piłki nożnej chłopców rocznik 2005/06

IV miejsce w finale woj. kujawsko – pomorskiego  

 Skład drużyny: Łukasz Jaworski, Mateusz Dębowski, Oliwier Pawłowski, Kacper Chmal, Mateusz Opuszyński, Wiktor Majewski, Aleks Rumiński.

opiekun: pan Marek Zajączkowski

Turniej piłki nożnej chłopców rocznik 2007 i młodsi.

I miejsce w Zawodach Powiatowych o Puchar Tymbarku

opiekun: pan Marek Zajączkowski

Turniej unihokeja chłopców rocznik 2007 i młodsi.

II miejsce w Zawodach Powiatowych 

opiekun: pani Anna Witkowska

Turniej mini piłki ręcznej dziewcząt rocznik 2007 i młodsi.

 III miejsce w Zawodach Powiatowych

opiekun: pani Agnieszka Rygielska

Powiatowy VIII Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Najmłodszych "Mówimy wierszem".

I miejsce zajęła Julia Dykowska z klasy I

Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza  w Halową Piłkę Nożną  w kategorii najmłodszej 
I miejsce w Zawodach Rejonu Włocławskiego

 

opiekun: ksiądz Krzysztof Maciaszek

Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza  w Halową Piłkę Nożną  w kategorii Lektor Młodszy 
I miejsce w Zawodach Rejonu Włocławskiego

opiekun: ksiądz Krzysztof Maciaszek

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

IV miejsce zajęła Malwina Ziółkowska z klasy VIII b 

opiekun: pani Beata Orylska

Międzyszkolny konkurs z okazji 100- lecia  Polskiego Czerwonego Krzyża

w kategorii klas IV-VIII

III miejsce w Konkursie Rejonu Włocławskiego

opiekun: pani Beata Orylska

XXXII EDYCJA

„Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka.” – OXFORD

 

LAUREACI:

 

  • Laureat II stopnia – Kozłowska Cecylia  Vc

 

  • Laureat III stopnia  - Redmerska Antonina VIb 

 

  • Laureat IV stopnia – Znaniecki Fabian VIb

 

  • Laureat V stopnia –   Nadolny Sebastian VIb 

 

  • Laureat V stopnia- Kopycińska Aleksandra VIIb

opiekun: pan Marek Smużyński