top of page

Najwyższe osiągnięcia w roku szkolnym 2023/2024

Maria Rysztogi z klasy 7a otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej ,,Wyraź to w PIXEL-Ach".

Do konkursu Marysię przygotowywała pani Jolanta Kuczkowska.

Hubert Kalinowski zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym pn. „Jakie znasz zawody?".

Do konkursu Huberta przygotowywała pani Beata Orylska i pani Marta Redmerska

Zuzanna Bugdalska z klasy 1b zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pn. „Jakie znasz zawody?".

Do konkursu Zuzię  przygotowywała pani Katarzyna Chojnacka.

 

Dominika Gajewska zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pn. „Jakie znasz zawody?".

Do konkursu Dominikę przygotowywała pani Kamila Warot.

Szymon Wiśniewski zwyciężył w II Konkursie Technicznym we Włocławku.

Do konkursu Szymona przygotowywała pani Beata Orylska.

Zbigniew Chyliński z  klasy 2a zajął II miejsce XV Międzyszkolny Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy ks. Jana Twardowskiego „Obiecanki- cacanki”.

Do konkursu Zbyszka przygotowywała pani Agnieszka Rygielska.

 

Oliwia Kopczyńska z klasy 6a zajęła III miejsce w III Gminnym Konkurs Recytatorskim Poezji Angielskiej "I love reciting poems”.

Do konkursu Oliwię przygotowywała pani Kamila Kotwicka.

 

Julia Dykowska z klasy 5a zajęła II miejsce w III Gminnym Konkurs Recytatorskim Poezji Angielskiej "I love reciting poems”.

Do konkursu Julkę przygotowywała pani Ewa Żuchowska.

 

Amelia Kiełkowska z klasy 5a została laureatką III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z języka angielskiego  "Memory Master".

Do konkursu Amelię przygotowywała pani Ewa Żuchowska.

Mateusz Dąbrowski zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie Kikół.

Do konkursu Mateusza przygotowywał pan Damian Koralewski.

Kacper Pniewski zajął II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na zakładkę do książki, zorganizowanego z okazji 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika.

Do konkursu Kacpra przygotowywała pani Beata Orylska.

Julia Dykowska otrzymała wyróżnienie w eliminacjach do wojewódzkiego Turnieju Słowa 2023 "DZIECI MAJĄ GŁOS".

Do konkursu Kacpra przygotowywała pani Dorota Kiełkowska- Kucińska.

Błażej Kuczyński zakwalifikował się do Wojewódzkiego Turnieju Słowa ,,Dzieci mają głos".

Do konkursu Błażeja przygotowywała pani Dorota Korzeniewska.

Zuzanna Piotrowska  zajęła II miejsce w Konkursie Interpretacji Teatralnej dla Najmłodszych ,,Mówimy wierszem".

Do konkursu Zuzannę przygotowywała pani Ewa Góralska.

Grupa wokalna „Misie” zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Pieśni dla Niepodległej”.

Do konkursu dzieci przygotowywała pani Justyna Rumińska.

Zbigniew Jan Chyliński zajął II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Pieśni dla Niepodległej”.

Do konkursu Zbyszka przygotowywała pani Agnieszka Rygielskaka.

Oliwia Jaworska zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Pieśni dla Niepodległej”.

Do konkursu Oliwię przygotowywał pan Rafał Ługowski.

Nadia Jakfat zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Pieśni dla Niepodległej”.

Do konkursu Nadię przygotowywał pan Rafał Ługowski.

Julia Dykowska z klasy 6a  zajęła I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Brytyjskiej ,,Poetry Lovers”.

Do konkursu Julkę przygotowywała pani Ewa Żuchowska.

Julia Dykowska z kl. VIa otrzymała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Słowo i ja", którego temat przewodni brzmiał: "Miłość i Przyjaźń". 

Do konkursu Julkę przygotowywała pani Dorota Kiełkowska-Kucińska.

Gustaw Szymański z kl. 8 a, zajął II miejsce w Ogólnopolskim    Młodzieżowym  Konkursie  Krajoznawczym ,,Poznajemy Ojcowiznę”.

Do konkursu Gustawa przygotowywał pan Damian Koralewski.

Maciej Baranowski z klasy kl. 6 a, zajął IV miejsce w Ogólnopolskim 

Młodzieżowym  Konkursie  Krajoznawczym ,,Poznajemy Ojcowiznę”.

Do Konkursu Macieja przygotowywała pani Jolanta Kuczkowska.

bottom of page