top of page
Zdjęcie przedstawia przebieg zajęć terapii pedagogicznej. Przy stole siedzi czworo dzieci – dwóch chłopców i jedna dziewczynka z lewej strony stołu. Z prawej strony stołu siedzi terapeutka i dziewczynka, którą zasłania pani. Widać tylko książkę, którą trzyma dziewczynka w rękach. Terapeutka mówi do dzieci. Nauczycielka otwiera książkę patrząc w stronę dzieci. Na stole leżą cztery zeszyty i cztery piórniki. Na ścianie jest duże papierowe, brązowe drzewo, a na nim papierowe, kolorowe, jesienne liście i sowy.
Dwaj chłopcy siedzą przy stole. Są oni pochyleni nad zeszytem ćwiczeń i piszą podczas zajęć terapeutycznych.
Indywidualne zajęcia z dziewczynką odbywają się w gabinecie terapeuty. Po lewej stronie terapeutka w siwej bluzce siedzi przy stole i trzyma w rękach klej. Na stole leżą trzy kartki, długopis i piórnik. Z prawej strony stołu siedzi dziewczynka w fioletowej bluzce. Trzyma ona małą karteczkę i uważnie się jej przygląda.
Zdjęcie przedstawiające przebieg zajęć podczas terapii. Przy stole siedzi trzech chłopców. Na stole jest sześć kasztanowych ludzików.
Po lewej stronie chłopiec pisze na kartce. Obok niego leżą: piórnik, nożyczki i niebieska kartka. Przed nim na stole leżą: niebieska kartka, stoją dwa kleje, nożyczki i żółte pudełko. Z prawej strony drugi chłopiec wycina bałwana. Przed nim na stole leżą kartki i piórnik. Za chłopcami wisi na ścianie zielona tablica kredowa.

         Pedagogical therapy

Our school organizes pedagogical therapy classes that develop and activate all intellectual functions and personality characteristics of students, which enable them to fully participate in the didactic and educational process.                                            

The aim of pedagogical therapy is:

 

- Stimulating and improving the development of psychomotor functions.

 

- Compensating for gaps in students' knowledge and skills.

 

- Eliminate school failure and its emotional and social consequences.

Classes are held individually and in groups (from 2 to 5 people).

                                                                                      

                                                                                      Barbara Jasińska, MA

A

A

A

A

bottom of page