top of page
Na żółtym tle napis czerwonymi literami: SOS 800 12 12 12 Potrzebujesz pomocy? Dziecięcy Telefon Zaufania Całodobowy, 7 dni w tygodniu
herb-miasto-i-gmina-kikol.png
ministerstwo-edukacji-i-nauki-PL.png

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026


25 czerwca 2026r. (czwartek) godz. 8.00 uroczysta Msza Święta w Kościele pw. św. Wojciecha w Kikole.

Po mszy zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem.


26 czerwca 2026r. (piątek) godz. 08:00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego w hali sportowej 

(klasy I – VIII), po uroczystości spotkania wychowawców z uczniami w klasach.


W tym dniu autobusy kursują według następującego harmonogramu:

rano dowóz rozpocznie się zgodnie z harmonogramem,

odwóz od godziny 10:00.


Życzymy spokojnych wakacji :)


DYREKTOR

mgr Ewa Irena Żuchowska

Półkolonie letnie


W naszej szkole odbędą się półkolonie letnie.


I turnus 6-10.07.2026r.

II turnus 13-17.07.2026r.

III turnus 20-24.07.2026r.

IV turnus 27-31.07.2026r.


Poniżej znajdują się plany zajęć poszczególnych turnusów.

Muzyczne świętowanie Dnia Dziecka


W poniedziałek, 8 czerwca, uczniowie z klasy 1b reprezentowali naszą szkołę podczas miejskich obchodów Dnia Dziecka w Lipnie.

Na placu przy NCL nasi najmłodsi artyści zaprezentowali piosenkę „Dziękuję Tobie Mamo”. Ogromne podziękowania kierujemy do Pana Filipa Barcikowskiego (taty Tomka) za serce, czas i świetne przygotowanie uczniów do tego występu. Dziękujemy!


Agnieszka Rygielska

„WIOSKI BEZ TROSKI”


Z radością informujemy, że uczniowie klasy 2A, Wiktoria Kopczyńska i Oskar Ronowicz, reprezentowali naszą szkołę w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „WIOSKI BEZ TROSKI”, zorganizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS).

Konkurs, objęty honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ma na celu promowanie zasad bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej u najmłodszych.

W podziękowaniu za zaangażowanie i twórczy wkład, Oskar i Wiktoria otrzymali dyplomy i rodzinną grę planszową „Bezpiecznie z KRUSŁAWEM”


Fotorelacja na szkolnym FB


Elżbieta Śrutkowska

Dzień Dziecka


Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji: nadmuchiwanie kolorowych balonów, wesołe gry oraz ekscytujące poszukiwanie ukrytego skarbu. W salach powstały też piękne prace plastyczne przedstawiające najciekawsze wspomnienia z mijającego roku szkolnego, które dzieci opisywały.

Nie zabrakło pysznych smakołyków z niespodziankami, a radosną atmosferę podkręcił „Dzień bez plecaka". Wszystkim dzieciom życzymy, aby każdy dzień przynosił im tyle samo powodów do radości!


Fotorelacja na szkolnym FB


Wychowawcy

Wielkie zmagania naszych najmłodszych


Uczniowie z klas I-III reprezentowali naszą szkołę w XXIII Międzyszkolnym Konkursie „Najlepszy Ortografik, Najlepszy Matematyk”.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 8 w Toruniu i stało na niezwykle wysokim poziomie. Konkurs został objęty honorowym patronatem: Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydenta Miasta Torunia oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Nasi reprezentanci musieli zmierzyć się z naprawdę trudnymi zadaniami i ortograficznymi pułapkami. Walka o puchar była zacięta.

Wszyscy nasi uczniowie spisali się fantastycznie, zdobywając cenne doświadczenie oraz wspaniałe dyplomy. Życzymy dalszych sukcesów na naukowej ścieżce.


Fotorelacja na szkolnym FB


Wychowawcy klas I - III

Występ uczniów dla Mam


27 maja uczniowie klasy I b uczcili Dzień Matki. Dzieci przygotowały dla swoich Mam występ, podczas którego zaśpiewały piosenkę „Dziękuję Tobie Mamo”.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Filipowi Barcikowskiemu – tacie Tomka – za ogromne zaangażowanie, pasję oraz czas poświęcony na przygotowanie dzieci do tego wyjątkowego występu.


Fotorelacja na szkolnym FB


Agnieszka Rygielska

Drogie Mamy!


Z okazji Dnia Matki uczniowie klasy 1a składają Wam najpiękniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, uśmiechu oraz niekończącej się miłości i dumy ze swoich pociech. Dziękujemy za Waszą troskę, ciepło i ogromne serca każdego dnia!

Przygotowując się do tego wyjątkowego dnia, dzieci z ogromnym zaangażowaniem tworzyły portrety swoich Mam oraz własnoręcznie wykonały upominki – wszystko prosto z serca i z wielką miłością. Wszystkiego najlepszego!


Fotorelacja na szkolnym FB


Justyna Rumińska

Wyjątkowe Spotkanie


Dnia 19.05.2026r. uczniowie z naszej szkoły brali udział w akcji „Spotkaj Mistrza z PGE”. Jest to autorska akcja drużyny CUK Anioły Toruń, podczas której zawodnicy zespołu odwiedzają miejsca związane z siatkówką.

Dla naszej społeczności to szczególne wyróżnienie, ponieważ gościliśmy dwóch absolwentów szkoły: Pana Łukasza Kalinowskiego (przyjmujący) i Pana Łukasza Detmera (asystent trenera) oraz Pana Adriana Andruszkiewicza (przyjmujący). Podziękowania należą się również pozostałym członkom sztabu zaangażowanym w to spotkanie.

Na spotkaniu odbyła się pogadanka na tematy związane z zawodowym uprawianiem sportu oraz profesjonalny trening przeprowadzony przez naszych gości. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe szaliki klubowe oraz zdjęcia z autografami.

Dziękujemy bardzo za taką inicjatywę i możliwość uczestniczenia w tak wspaniałym wydarzeniu. 


Fotorelacja na szkolnym FB


Anna Witkowska, Marek Zajączkowski

Wyniki rekrutacji uzupełniającej


Wyniki rekrutacji uzupełniającej do klasy pierwszej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kikole Szkoły Podstawowej im. I. A. Zboińskiego w Kikole na rok szkolny 2026/2027


Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kikole informuje, że podania o przyjęcie dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2026/2027 spoza obwodu szkoły rozpatrzono pozytywnie.


DYREKTOR mgr Ewa Irena Żuchowska

Logo Szkoła Odkrywców Talentów
Logo Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Logo OKE Gdańsk
Narodowy_Prog_Czytelnictwa1-1024x583.jpg
Logo Zachowaj Trzeźwy Umysł
Logo strony lekcjaenter.pl
Logo - Dziecko w Sieci
Logo: Niepodległa - Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości
Logo-©Projektu-Emocja.png
Na zielonym tle biały napis: Szkoła Dialogu 2021.
bottom of page