Najwyższe osiągnięcia

w roku szkolnym 2016/2017

 II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Miłośników Twórczości Jerzego Pietrkiewicza 

zajęła Malwina Ziółkowska (klasa Vb) - opiekun: pani Mirosława Blachowska.

Brązową odznakę dla najlepszego opiekuna SKO z całej Polski otrzymała pani Kamila Kotwicka.

 I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych zajął  Jakub Kalinowski (klasa VIa) - opiekun: pan Marek Zajączkowski.

Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pod dobrą opieką” otrzymali:

 

- Patrycja Maćkiewicz klasa VIb

 

- Natalia Znaniecka klasa VIb

 

- Hubert Jaworski klasa VIa

 

- Zuzanna Wojnarowska klasa Vb

 

- Kacper Ośmiałowski klasa VIa 

 

- Nikola Gutowska klasa Vb

 

- Kinga Izraelska klasa VIa

 

- Oliwia Bonowicz klasa VIa

 

- Martyna Spytek klasa VIb

II miejsce zajęła Zuzanna Kończal z klasy IVb w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn. "Mamo, tato, porozmawiajmy o oszczędzaniu" - opiekun: pani Kamila Kotwicka

 

 I miejsce zajęła drużyna Ministrantów Parafii Św. Wojciecha, BM w Kikole w 12 Dekanalnym  turnieju piłki nożnej halowej o puchar Wicedziekana Dekanatu Lipnowskiego Opiekun:  ksiądz Krzysztof Maciaszek.     

Skład drużyny:             

Kacper Chmal - klasa Va, Jakub Opuszyński - klasa IVb , Mateusz Opuszyński - klasa Va, Konrad Żankowski - klasa Vb, Szymon Kępczyński - klasa Va, Konrad Rumiński - klasa Vb, Alan Piński - klasa Va i Łukasz Łukaszewski - klasa Vb. 

II miejsce zajęła drużyna Ministrantów Parafii Św. Wojciecha, BM w Kikole w turnieju piłki nożnej halowej LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA Rejonu Włocławskiego.  Opiekun:  ksiądz Krzysztof Maciaszek.

Skład drużyny:             

Kacper Chmal - klasa Va, Jakub Opuszyński - klasa IVb , Mateusz Opuszyński - klasa Va, Konrad Żankowski - klasa Vb, Szymon Kępczyński - klasa Va, Konrad Rumiński - klasa Vb, Alan Piński - klasa Va i Łukasz Łukaszewski - klasa Vb. 

Wyróżnienie otrzymał Igor Ośmiałowski, uczeń klasy IIIb  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Postać  Św. Mikołaja z motywem kujawskim” - opiekun: pani Katarzyna Chojnacka.

Wyróżnienie orzymała Roksana Kopczyńska z klasy IIc w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. "Radosna Moneta" - opiekun: pani Kamila Kotwicka.

II miejsce zajęła  Klaudia Mikołajczyk z klasy IIa w Wojewódzkim Konkursie Recytatorski Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce oraz wyróżnienia otrzymali Franciszek KaśkiewiczJulia Fabiszewska - opiekun: pani Agnieszka Rygielska.

 

Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Mikołajczyk z klasy Va w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce - opiekun: pani Anna Rumińska.

II miejsce zajęła  Julia Fabiszewska z klasy IIa w Konkursie Interpretacji Teatralnej w Baju Pomorskim w Toruniu, a  wyróżnienie otrzymała Wiktoria Mikołajczyk - opiekun: pani Agnieszka Rygielska.

III miejsce zajęła grupa teatralna w składzie:  Katarzyna Golińska, Kinga Dąbrowska, Paulina Gizela, Katarzyna Żuchowska,  Jan Jabłoński i Barbara Szatkowska,w Kabaretowym Przeglądzie Młodych Talentów pod hasłem „Być kobietą, być kobietą …” - opiekunowie: pani Marzanna Jagielska, pani Eżbieta Mielicka, pani  Ilona Bejger - Dąbrowska.

II miejsce zajęła Wiktoria Mikołajczyk z klasy Va w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Twórców Ziemi Dobrzyńskiej w Czernikowie - opiekun: Anna Rumińska.

VI miejsce zajął Szymon Rosłonowski z klasy VIb w Wojewódzkim Konkursie Historycznym.

Opiekun:  pani Jolanta Kuczkowska

Wyróżnienie  otrzymała klasa IIc  w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym "Planeta Energii".

Uczniowie klasy IIc: Agnieszka Bartosz, Brajan Grabowski, Monika Kalinowska, Maja Kałużna, Roksana Kopczyńska, Alan Krasiński, Cecylia Kozłowska, Klaudia Lewandowska, Zuzanna Opuszyńska, Oskar Rogalski , Iga Rosłonowska Wiktoria Sadowska, Mateusz Sławkowski, Mateusz Szklarek, Izabela Wojciechowska, Szymon Wojciechowski, Milena Zarębska, Daria Zielińska - opiekun: pani Elżbieta Śrutkowska.

I miejsce zdobyła Roksana Kopczyńska z klasy IIc w Gminnym Turnieju Warcabowym.

Opiekun: pani Elżbieta Śrutkowska.

I miejsce zdobyła Aleksandra Kopycińska z klasy IVa w Gminnym Turnieju Warcabowym.

Opiekun: pani Kamila Warot.

III miejsce zdobył Patryk Grabowski z klasy Vb w Gminnym Turnieju Warcabowym.

Opiekun: pan Marek Smużyński.