Najwyższe osiągnięcia

w roku szkolnym 2014/2015

W Powiatowym Konkursie "Śpiewać każdy może"

uczniowie klasy IIIc zdobyli:

III miejsce - Alan Piński

wyróżnienie - Wiktoria Mikołajczyk

opiekun - Agnieszka Rygielska                                          fotorelacja>>>

II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Bankowej

zdobyła drużyna w składzie: Gęsicka Karolina VIa, Górczyńska Nina VIa i Jagielska Julia.

opiekun - Marek Smużyński

W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka.”

uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

  • Laureat I stopnia Marcinkowski Igor Vb -96p./100p.

 

  • Laureat II stopnia - Szymańska Alicja VIb – 92p.

 

  • Laureat II stopnia Gęsicka Karolina VIa – 92p.

 

  • Laureat II stopnia Bartosz Aleksandra VIa - 92p.

 

  • Laureat II stopniaŁukiewski Jakub VIb – 92p.

 

  • Laureat II stopniaWiśniewska Bogumiła Va – 92p.

 

  • Laureat III stopniaNowatkowska Natalia VIa – 88p.

 

  • Laureat III stopniaJagielska Julia  VIa – 88p.

 

  • Laureat IV stopniaGórczyńska Nina VIa – 84p.

 

  • Laureat V stopniaWysocka Wiktoria Vb – 80p.

 

  • Laureat V stopniaMazurkiewicz Adrianna Va – 80p.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Opiekun - Marek Smużyński                                           

 

Uczniowie klasy IIIb w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym

 osiągnęli następujące wyniki:

  • I miejsce - Malwina Ziółkowska
  • III miejsce - Wiktoria Predenkiewicz
  • V miejsce - Zuzanna Lewandowska
  • V miejsce - Monika Wysocka
  • V miejsce - Oliwier Pawłowski

opiekun - Elżbieta Śrutkowska                                                          fotorelacja>>>

Wyróżnienie w VI międzyszkolnym konkursie lingwistyczno - plastycznym "Wielkanocny Królik - Easter Bunny"

otrzymała Natalia Znaniecka z klasy IVb.

opiekun - Kamila Warot                              fotorelacja>>>

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym - Kangur 2015

otrzymała Natalia Nowatkowska z klasy VIa.

opiekun - Marek Smużyński                                      fotorelacja>>>

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym - Kangur 2015

otrzymała Emilia Tatarewicz z klasy IIIc.

opiekun - Małgorzata Jankowska                              fotorelacja>>>

III miejsce w II Gminnym Turnieju Warcabowym

zajęła Malwina Ziółkowska z klasy IIIb.

opiekun - Elżbieta Śrutkowska                                     pamiątkowe zdjęcie>>>

II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Nasza Mała Ojczyzna"

zajęła Amelia Znaniecka z klasy IIIb.

opiekun - Elżbieta Chyzińska                                    fotorelacja>>>

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Nasza Mała Ojczyzna"

otrzymała Milena Jabłońska z oddziału przedszkolnego.  

opiekun - Ewa Góralska                                    fotorelacja>>>

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Nasza Mała Ojczyzna"

zajęła Alicja Dykowska z klasy IIa.

opiekun - Mariola Filipczak                          fotorelacja>>>

III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Nasza Mała Ojczyzna"

 zajęła Wiktoria Bonowicz z oddziału przedszkolnego.

opiekun - Ewa Góralska                  fotorelacja>>>

II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Nasza Mała Ojczyzna"

zajęła Izabela Komorowska z klasy Ib.

opiekun - Renata Górska                       fotorelacja>>>                     

III miejsce uczniów klas III w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Omnibus 2015"

zajęła drużyna z klasy IIIa, IIIb i IIIc w składzie: Alicja Mikołajczyk, Malwina Ziółkowska, Martyna....

opiekunowie: Małgorzata Jankowska,  Elżbieta Chyzińska, Elżbieta Śrutkowska                          fotorelacja>>>

I miejsce uczniów klas II w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Omnibus 2015"

zajęła drużyna z klasy Ia i Ib w składzie: Szymon Kozłowski, Julia Opuszyńska, Aleksandra Kopycińska

opiekunowie: Mariola Filipczak, Bernardyna Jasińska                                               fotorelacja>>>

I miejsce w gminnych zawodach sportowych w piłkę halową chłopców

opiekun - Marta Redmerska                                                        fotorelacja>>>

I mejsce w gminnych zawodach w piłkę halową dziewcząt

opiekun drużyny - Marta Redmerska 

III miejsce w XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

zajęła drużna w składzie: Aleksandra Bartosz, Julia Jagielska, Olaf Kiełkowski i Artur Wiśniewski.

We współzawodnictwie indywidualnym Artur Wiśniewski zajął IV miejsce.

Opiekun - Józef Myszkowski    fotorelacja>>>

III miejsce w regionalnym konkursie plastycznym "Moje prawa, moje obowiązki"

zajęła Natalia Znaniecka.

Opiekun - Józef Myszkowski    fotorelacja>>>

Wyróżnienie w w ogólnopolskim konkursie "Planeta Energii"

otrzymała klasa IIIb.

Wychowawca - Elżbieta Śrutkowska    fotorelacja>>>

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Kapelusze mają dusze, czyli portret kobiety wczoraj i dziś"

otrzymała Katarzyna Nadrowska.

Opiekun - Józef Myszkowski    fotorelacja>>>

Wyróżnienie w XII Konkursie Interpretacji Teatralnej Dla Dzieci i Młodzieży

zdobyła Wiktoria Mikołajczyk.

Opiekun - Agnieszka Rygielska     zdjęcie>>>

IV miejsce w ogólnopolskim konkursie "Olimpusek 2015"

zajęła Wiktoria Predenkiewicz.

Opiekun - Elżbieta Śrutkowska    fotorelacja>>>

III miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Poetry Lovers"

zajęła Alicja Szymańska.

Opiekun - Kamila Kotwicka     fotorelacja>>>

II miejsce w powiatowym turnieju w minikoszykówce chłopców

Skład drużyny: Kamil Kolasiński, Piotr Wiśniewski, Hubert Gajdkowski, Jakub Kalinowski, Hubert Jaworski, Jakub Urbański, Arkadiusz Rudnicki, Jakub Nowatkowski, Olaf Kiełkowski, Jakub Stańczyk.
Opiekun - Marek Zajączkowski.     fotorelacja>>>

"Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka"

Laureaci XXII edycji konkursu matematycznego:

Laureat I stopnia - Znaniecka Natalia IVb
Laureat I stopnia - Szymańska Alicja VIb

Laureat III stopnia - Wiśniewska Bogumiła Va
Laureat III stopnia - Wysocka Wiktoria Vb
Laureat IV stopnia - Marcinkowski Igor Vb
Laureat IV stopnia - Mazurkiewicz Adrianna Va
Laureat V stopnia - Różański Maciej Va
Laureat V stopnia - Łukiewski Jakub VIb
Laureat V stopnia - Specjalska Oliwia

Opiekun - Marek Smużyński     fotorelacja>>>

I miejsce dziewcząt w mini piłce ręcznej w ćwierćfinale wojewódzkim

Skład drużyny: Weronika Brzozowska, Emilia Buczkowska, Natalia Choromańska, Karolina Gęsicka, Magdalena Grabowska, Nina Górczyńska, Julia Jagielska, Patrycja Szupska, Alicja Szymańska, Zuzanna Zalewska, Marianna Wróblewska, Aleksandra Wysakowska, Wiktoria Wysocka.
Trener - Anna Witkowska      fotorelacja>>>

Wyróżnienie

otrzymała Natalia Znaniecka w wojewódzkim konkursie plastycznym "Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego jakiej nie znacie".

Opiekun - Magdalena Znaniecka      fotorelacja>>>

I miejsce

w powiatowym turnieju mini piłki ręcznej dziewcząt.

Skład drużyny: Karolina Gesicka, Magdalena Grabowska, Marianna Wróblewska, Weronika Brzozowska, Nina Górczyńska, Alicja Szymańska, Julia Jagielska, Wiktoria Wysocka, Emila Buczkowska, Zuzanna Zalewska, Aleksandra Wysakowska, Roksana Kowalska, Julia Zaręmbska, Natalia Choromanska, Patrycja Szupska.
Opiekun drużyny - Anna Witkowska.     zdjęcie drużyny>>>

Please reload