Najwyższe osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR 2022" wyróżnienie otrzymała Cecylia Kozłowska z klasy VIIc.

Opiekun: pani Marzena Dankowska

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR 2022" wyróżnienie otrzymali: 

  • Dykowska Julia kl. III

  • Kiełkowska Amelia kl. III

  • Tatarewicz Piotr kl. III

Opiekun: pani Agnieszka Rygielska

 

W Wojewódzkim Konkursie "Znak Polski Walczącej" Norbert Falkowski z klasy 1a zajął III miejsce. 

Opiekun: Małgorzata Jankowska

 

W Wojewódzkim Konkursie "Znak Polski Walczącej" Hubert Sadowski z klasy 5a zajął III miejsce. 

Opiekun: pan Ireneusz Bednorz

 

W Wojewódzkim Konkursie "Znak Polski Walczącej" wyróżnienia otrzymali: 

  • Otylia Opuszyńska- klasa 1a

  • Antoni Będlin- klasa 1a

Opiekun: Małgorzata Jankowska

W Wojewódzkim Konkursie "Znak Polski Walczącej" wyróżnienia otrzymali: 

  • Aleksandra Górzyńska- klasa 5a

  • Jakub Kalinowski- klasa 4a

Opiekun: pan Ireneusz Bednorz

W XIV edycji Ogólnopolskiego konkursu na projekt historyczny pt. ,,Póki nie jest za późno” Julia Fabiszewska, Klaudia Mikołajczyk i Ada Sadowska zajęły III miejsce.

Opiekun: pani Jolanta Kuczkowska

Awansowali do półfinału wojewódzkiego w piłce nożnej: Miłosz Osiński, Nikodem Żurański, Filip Polichałow, Filip Jaworski, Wiktor Opuszyński, Jakub Żurański, Jakub Dąbrowski, Mateusz Dąbrowski, Wiktor Czarnecki.

Opiekun: pan Marek Zajączkowski

Awansowali do finału wojewódzkiego z pierwszego miejsca w piłce nożnej:  Miłosz Osiński, Nikodem Żurański, Filip Polichałow, Filip Jaworski, Wiktor Opuszyński, Jakub Żurański, Mateusz Dąbrowski, Wiktor Czarnecki.

Opiekun: pan Marek Zajączkowski

5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Katyń 2021" zajęły uczennice klasy 7a: Gabriela Pińska i Julia Fabiszewska.

Opiekun: pani Jolanta Kuczkowska

3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Wybieram kolej, bo dbam o środowisko” zajęła Oliwia Kopczyńska, uczennica klasy 4a.

Opiekun: pani Kamila Kotwicka

1 miejsce w XXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce w Szafarni zajęła Julia Dykowska, uczennica klasy 3.

 

Opiekun: pani Agnieszka Rygielska

 

W XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Ozdoby wielkanocne”

III miejsce zajął Wiktor Dąbrowski, uczeń klasy 2a,

wyróżnienia otrzymały:

-  Kamila Burczyńska- kl. 0 (Pszczółki),

-  Otylia Opuszyńska- kl. 1a.

Opiekun: pani Katarzyna Orylska

Ogólnopolskim konkursie plastycznym i multimedialnym „AK 80. Największa podziemna armia Europy” 

I miejsce zajął Antoni Będlin, uczeń klasa 1a, 

III miejsce- Otylia Opuszyńska – klasa 1a,

wyróżnienie otrzymała Aleksandra Górzyńska- klasa 5a.

Opiekunowie: pani Małgorzata Jankowska,

pan Ireneusz Bednorz

W I edycji konkursu fotograficznego dla szkół podstawowych pt. "Segregować trzeba umieć" 

I miejsce zajął Fabian Znaniecki, uczeń klasy VIIIb,

II miejsce- Antonina Gołębiowska, uczennica klasy VIIb

Opiekun: pani Katarzyna Orylska

W Gminnym Konkursie Recytatorskim wierszy Mickiewicza i Słowackiego II miejsce zajęła Oliwia Kopczyńska z klasy IVa.

Opiekun: pani Renata Kilanowska

W Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej "I love reciting poems" Julia Dykowska z klasy 3a zajęła I miejsce.

Opiekun: pani Kamila Warot

W Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej "I love reciting poems" Julia Fabiszewska z klasy 7a zdobyła III miejsce

Opiekun: pani Anna Rudewicz-Rumińska

W Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej "I love reciting poems" Julia Emilia Sokalska z klasy 8a otrzymała wyróżnienie.

Opiekun: pani Anna Rudewicz-Rumińska

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej "Poetry Lovers" Julia Dykowska z klasy 3a zajęła I miejsce.

Opiekun: pani Kamila Warot