I miejsce w turnieju piłki nożnej i awans do zawodów wojewódzkich turnieju piłki nożnej „ Z  PODWÓRKA  NA  STADION  O  PUCHAR TYMBARKU” zdobyła drużyna w składzie: Jakub Opuszyński, Jakub Rączkiewicz, Jakub  Jackowski, Brajan  Małecki, Kacper Furmański, Łukasz  Jaworski, Artur  Pawłowski,  Szymon  Kozłowski, Kornel  Falkowski.

Opiekun: pan Marek Zajączkowski

II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w mini piłce nożnej chłopców zdobyła drużyna w składzie: Szymon  Kozłowski, Artur  Pawłowski, Oliwier  Pawłowski, Mateusz  Opuszyński, Kacper  Chmal, Wiktor  Majewski, Konrad  Żankowski,  Łukasz  Jaworski, Kornel Falkowski, Jakub Opuszyński.

Opiekun: pan Marek Zajączkowski

I miejsce zajęła Julia Fabiszewska w VI powiatowym konkursie interpretacji teatralnej "Mówimy wierszem".

Opiekun: pani Agnieszka Rygielska

 

 II miejsce zajęła  Klaudia Mikołajczyk w VI powiatowym konkursie interpretacji teatralnej "Mówimy wierszem".

Opiekun: pani Agnieszka Rygielska

I miejsce w dekanalnych rozgrywkach ministrantów w piłkę halową.wywalczyli: Opuszyński Mateusz, Chmal Kacper, Żankowski Konrad, Rączkiewicz Jakub, Sztandarski Bartłomiej.

Opiekun: ks. Krzysztof  Maciaszek

 I miejsce  ministranci wywalczyli w turnieju halowej piłki nożnej regionu włocławskiego. 

Skład drużyny: Opuszyński Mateusz, Chmal Kacper, Żankowski Konrad, Rączkiewicz Jakub, Sztandarski Bartłomiej.

Opiekun: ks. Krzysztof  Maciaszek

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego

"Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Oxford":

1. KOPYCIŃSKA ALEKSANDRA KL. Vb – LAUREAT I STOPNIA Z WYRÓŻNIENIEM

2. KOZŁOWSKI SZYMON- Vb – LAUREAT I STOPNIA

3. ZNANIECKI FABIAN – IVB- LAUREAT  II  STOPNIA

4. KUKIELSKI ADAM – VA  -  LAUREAT  III  STOPNIA

5. ZNANIECKA  AMELIA -  VIB -  LAUREAT  IV STOPNIA

6. ŻANKOWSKI KONRAD – VIB – LAUREAT  IV  STOPNIA

7. ZIÓŁKOWSKA MALWINA -VIB – LAUREAT  V STOPNIA

8. OPUSZYŃSKA JULIA  - VA – LAUREAT  V  STOPNIA

9. JACKOWSKI JAKUB – IVB – LAUREAT  V STOPNIA

Opiekun: pan Marek Smużyński

Szymon Rosłonowski zajął III miejsceII Bydgoskim Teście Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych.

opiekun: Jolanta Kuczkowska

III miejsce zajęła Klaudia Mikołajczyk, a wyróżnienie zdobyła Julia Fabiszewska w XVIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce.

Opiekun: Agnieszka Rygielska

I miejsce w diecezjalnym turnieju halowej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza zdobyła drużyna w składzie: Chmal Kacper, Dębowski Mateusz, Opuszyński Jakub,  Opuszyński Mateusz, Opuszyński Wiktor, Rączkiewicz Jakub, Sztandarski Bartłomiej,  Żankowski Konrad.

Opiekun: ks. Krzysztof  Maciaszek.             

BRĄZOWY MEDAL  zdobyli

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „PANGEA”   Aleksandra Kopycińska i Szymon Kozłowski zajmując w Finale miejsca od 11-30.

Opiekun: pan Marek Smużyński.

Wyróżnienie otrzymała Cecylia Kozłowska                                      W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR 2018” w kat. Maluch 1.

opiekun: pani Elżbieta Śrutkowska

Wyróżnienie otrzymał Bugdalski Kacper                                          W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR 2018” w kat. Beniamin 2.

opiekun: pan Marek Smużyński

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Omnibus" zajęła drużyna w składzie: Ziółkowska Malwina, Mikołajczyk Alicja i Żankowski Konrad.

Opiekun: Pan Marek Smużyński.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Omnibus" zajęła drużyna w składzie: Kopycińska Aleksandra, Kozłowski Kamil i Korbecki Jakub.

Opiekun: Pan Marek Smużyński.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Omnibus" zajęła drużyna w składzie: Cecylia Kozłowska, Miłosz Osiński, Mikołaj Wenderlich.

Opiekunowie: Agnieszka Rygielska, Ewa Góralska, Elżbieta Śrutkowska.

II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bankowości Spółdzielczej zajęła Ziółkowska Malwina.

Opiekun: pan Marek Smużyński 

wyróżnienie w Gminnym Konkursie Wiedzy o Bankowości Spółdzielczej otrzymali Mikołajczyk Alicja i Bugdalski Kacper

Opiekun: pan Marek Smużyński.

wyróżnienie otrzymali Jan Jabłoński  i Fabian Znaniecki              III Wojewódzkim Przeglądzie Form Tanecznych dla dzieci z niepełnosprawnością „Tylko dance ma sens”.

Opiekunowie:  Anna Kroplewska, Elżbieta Mielicka i Marzanna Jagielska.

Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego otrzymał Szymon Rosłonowski.

Opiekun: Jolanta Kuczkowska

 

 

 

Najwyższe osiągnięcia

w roku szkolnym 2017/2018